Bestuur

Het bestuur is belast met de vertegenwoordiging van de vereniging, en de correspondentie, financiën en organisatie van het verenigingsleven, in de breedste zin.
Op deze pagina stellen wij graag het huidig bestuur voor.
Voor algemene vragen en opmerkingen voor de vereniging kun je een e-mail sturen naar info@pleistocenemammals.com.

Voorzitter

Dick Mol
(sinds 2017)

voorzitter@pleistocenemammals.com

[Honorair Onderzoeker Natuurhistorisch Museum Rotterdam]

Secretaris

Hester Loeff
(sinds 2021)

secretaris@pleistocenemammals.com

ledenadministratie@pleistocenemammals.com

[Conservator Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen]

Penningmeester

Peter de Bruijn
(sinds 2019)

penningmeester@pleistocenemammals.com

Hoofd Bijeenkomsten

Bram Langeveld
(sinds 2016)

bijeenkomsten@pleistocenemammals.com

[Conservator Natuurhistorisch Museum Rotterdam]

Hoofd Marketing en Communicatie / Webmaster

Erwin van der Lee
(sinds 2019)

promoteam@pleistocenemammals.com

webmaster@pleistocenemammals.com

Algemeen Bestuurslid

Anders Schinkel
(sinds 2019)

Algemeen Bestuurslid

Nynke de Boer (sinds 2019)

Buitenbestuurlijke functie

Eindredactie Nieuwsbrief

Linda Gilein (sinds 2017)

nieuwsbrief@pleistocenemammals.com