Bestuur

Het bestuur is belast met de vertegenwoordiging van de vereniging, en de correspondentie, financiën en organisatie van het verenigingsleven, in de breedste zin.
Op deze pagina stellen wij graag het huidig bestuur voor.
Voor algemene vragen en opmerkingen voor de vereniging kun je een e-mail sturen naar info@pleistocenemammals.com.

Voorzitter

Dick Mol
(sinds 2017)

voorzitter@pleistocenemammals.com

[Honorair Onderzoeker Natuurhistorisch Museum Rotterdam]


Secretaris

Dennis Nieweg (sinds 2019)

secretaris@pleistocenemammals.com

ledenadministratie@pleistocenemammals.com


Penningmeester

Henk profielfoto
Henk ter Steege (sinds 2019)

penningmeester@pleistocenemammals.com


Hoofd Bijeenkomsten

Bram profielfoto
Bram Langeveld (sinds 2016)

bijeenkomsten@pleistocenemammals.com

[Conservator Natuurhistorisch Museum Rotterdam]


Hoofd Marketing en Communicatie

Erwin van der Lee (sinds 2019)

promoteam@pleistocenemammals.com


Algemeen Bestuurslid

Klaas Post (sinds 2017)

[Honorair Conservator Natuurhistorisch Museum Rotterdam]


Algemeen Bestuurslid

Nynke profielfotoNynke de Boer (sinds 2019)


Algemeen Bestuurslid

Anders profielfoto

Anders Schinkel (sinds 2019)


Webmaster

Erwin van der Lee (sinds 2019)

webmaster@pleistocenemammals.com


Buitenbestuurlijke functie


Eindredactie Nieuwsbrief

Linda Gilein (sinds 2017)

nieuwsbrief@pleistocenemammals.com